Vstupujete na stránky s obsahem pro dospělé.

Kliknutím na tlačítko „Vstoupit“ prohlašuji, že jsem starší 18 let a nepřipustím, aby ke zde uvedeným datům přistupoval kdokoli nezpůsobilý či nezletilý.

BPK Čtenářská dýmka 61 027

Popis produktu

Parametry produktu

Produkt nemá žádné parametry.

Parametry produktu

Produkt nemá žádné parametry.

Popis produktu

Patříte mezi milovníky a kuřáky dýmek? Tato dýmka, jejíž zemí původu je Česká republika, se vyrábí v hladké hnědé povrchové úpravě nebo v klasické hnědé úpravě rustik. Precizně zhotovená briarová Dýmka BPK 62 017 je určena pro opravdové příznivce, je to jeden z oblíbených modelů, které tato značka nabízí. Precizní zpracování Její hladké-smooth matné provedení a originální vzhled si zamilujete. Má praktické rozměry s délkou 260 mm a hmotností 36 g.   Náustek u dýmky je vyroben z ebonitu. Dýmka je na chladič. Prohlédněte si také tabáky do dýmek značky Mc Lintock

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.